Výběrové řízení Erasmus+ pro pobyty v ak. roce 2020/2021

Od 15. února bude studentům FF UK zpřístupněna aplikace pro podávání přihlášek na studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ pro zimní i letní semestr ak. roku 2020/2021. Využijte i vy možnosti studijního výjezdu do Polska, Maďarska či na Slovensko (ale nejen). Získáte zajímavou zkušenost, která vám pomůže rozšířit si znalosti, získat nové informace, seznámit se s novými lidmi, s prostředím jiné univerzity a poznat lépe kulturu a zvyklosti dané země i jejích obyvatel.

Studenti KSES se mohou přihlašovat do středy 11. března. Veškeré informace potřebné k přihlášení a další podrobnosti (včetně seznamu univerzit, kam můžete vyjet) najdete na stránkách KSES v sekci Studium v zahraničí. Případné dotazy směřujte na katederní koordinátorku programu Erasmus+ dr. Michalu Benešovou: michala.benesova@ff.cuni.cz.

Úvod > Aktuality > Výběrové řízení Erasmus+ pro pobyty v ak. roce 2020/2021