Prodloužené uzávěrky pro stipendijní pobyty v ak. r. 2020/21 – Polsko

Akademická informační agentura prodloužila možnosti pro podávání žádostí o stipendijní pobyty v Polsku na základě mezinárodních smluv. Pobyty by měly být realizovány v příštím akademickém roce a AIA v současné době předpokládá, že se tyto mobility budou moci uskutečnit.

Stipendia do Polska
Protože k vyhlášenému datu uzávěrky nedošlo k využití všech stipendijních míst na akademický rok 2020/2021, byla uzávěrka prodloužena a AIA přijímá žádosti o stipendium do Polska až do 30. dubna. Studentky/studenti bakalářských, magisterských i doktorských studijních programů mohou žádat o pobyty v délce 2-10 měsíců (akademičtí pracovníci o pobyty v délce 1-5 měsíců).

Více informací a podrobnosti k náležitostem přihlášek najdete na webu Akademické informační agentury, případně kontaktujte dr. Michalu Benešovou.

Úvod > Aktuality > Prodloužené uzávěrky pro stipendijní pobyty v ak. r. 2020/21 – Polsko