Nabídka on-line kurzů Varšavské univerzity v LS 2020/21

Když už musíme studovat on-line, proč toho nevyužít! V letním semestru si můžete vybrat i z bohaté nabídky on-line kurzů Varšavské univerzity realizovaných v rámci Aliance 4EU+. Daný kurz vám bude moct být po úspěšném absolvování uznán jako volitelný předmět. Mezi přednášejícími najdete i některá známá jména kolegů, které jsme v Praze hostili v rámci programu Erasmus. Většina kurzů probíhá v angličtině, ale i v některých dalších jazycích, včetně češtiny. Počet míst je omezený, takže neváhejte a vybírejte! Registrace do kurzů probíhá do 1. února. Podrobnější informace i seznam vypisovaných kurzů najdete zde: Online courses offer for 4EU+ students and doctoral candidates | University of Warsaw (uw.edu.pl)

Úvod > Aktuality > Nabídka on-line kurzů Varšavské univerzity v LS 2020/21