Nový Erasmus+ – dodatečné výběrové řízení pro letní semestr ak. roku 2021/2022

Program Erasmus+ pokračuje dále v inovované podobě! Do 28. září se lze přihlásit do dodatečného výběrového řízení na studijní pobyty na partnerských univerzitách pro letní (!) semestr ak. roku 2021/2022. Více informací o nabídce zahraničních univerzit i postupu přihlašování najdete na našich webových stránkách v sekci Studium v zahraničí. Neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti jak si rozšířit obzory a získat nové zkušenosti! Inovovaný Erasmus+ nabízí od září vyšší stipendia, je zelenější (Green Erasmus – jednorázový příspěvek na ekologický dopravní prostředek ve výši 50 €), umožňuje propojení fyzické a virtuální mobility či zkracuje povinnou minimální délku pobytu na 60 dní.

Úvod > Aktuality > Nový Erasmus+ – dodatečné výběrové řízení pro letní semestr ak. roku 2021/2022