Nejnovější polské lexikum – v kulturním aspektu

Od pondělí 20. února bude v Praze hostit tým Jazykové observatoře Varšavské univerzity. V rámci programu „Propagace polského jazyka“ financovaného NAWA budou mít studenti polonistiky možnost zúčastnit se projektu „Nejnovější polské lexikum – v kulturním aspektu“. Kromě studentů z Prahy se workshopů a přednášek zúčastní studenti ze čtyř partnerských univerzit ve Francii (Université de Strasbourg), Slovinsku (Univerza v Ljubljani), Nizozemsku (Universiteit van Amsterdam) a Maďarsku (Eötvös Loránd Tudományegyetem). Všechny zájemce srdečně zveme na otevřenou přednášku „Nejnovější slovní zásoba – sémantická pole, sémantické změny“, která se bude konat v úterý 21.2 od 12.30 do 14.00 v místnosti 10.

Úvod > Aktuality > Akce > Nejnovější polské lexikum – v kulturním aspektu