Polonistická překladatelská soutěž PRZEKŁADANIEC POLSKI 2016

Katedra středoevropských studií FF UK vyhlašuje již druhý ročník soutěže o nejlepší studentský překlad z polštiny do češtiny,

Loni jsme se zaměřili na polské legendy, letos se nám výzvou stal Rok Henryka Sienkiewicze (ale on).

Soutěž je určena studentům všech ročníků a oborů (bakalářského a magisterského stupně) Filozofické fakulty Univerzity Karlovy.
Záštitu nad soutěží převzal Polský institut v Praze.

Soutěžní překlady posílejte na adresu Katedry středoevropských studií (nám. Jana Palacha 2, 116 38 Praha 1) nebo odevzdejte osobně na sekretariátu katedry do 1. listopadu 2016.
Výsledky soutěže budou vyhlášeny v průběhu listopadu 2016.
Podrobnější informace poskytuje Maria Magdalena Nowakowska, Ph.D. ( e-mail: majkanowakowska@gmail.com)
Texty pro překladatele: PRZEKŁADANIEC POLSKI 2016 – Texty
Pravidla soutěže:  Pravidla překladatelské soutěže PRZEKŁADANIEC POLSKI 2016

Úvod > Aktuality > Akce > Polonistická překladatelská soutěž PRZEKŁADANIEC POLSKI 2016