Katedra středoevropských studií FF UK zve na přednášku prof. Jerzyho Bartmińského z Univerzity Marie Curie-Skłodowské v Lublinu, jednoho z nejvýznamnějších polských i evropských lingvistů a předního představitele moderní etnolingvistiky, folkloristy a slavisty, člena Polské akademie dovednosti.
Přednáška na téma: O stereotypech nejen národních (O stereotypach nie tylko narodowych) se bude konat v středu 23. listopadu 2016 od hod. 10:50 do 12:25 v místnosti č. 458 hlavní budovy Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, nám. Jana Palacha 2, Praha 1.

Úvod > Aktuality > Přednáška prof. Jerzyho Bartmińského z Univerzity Marie Curie-Skłodowské v Lublinu