Rovrh na LS 2017/18 a s ním související upozornění

Rovrhy oboru Středoevropská studia (jak pro bc., tak pro nmgr. studium; jak pro studenty přijaté v r. 2017, tak pro studenty přijaté dříve) byl zveřejněn na stránce http://rozvrhy.ff.cuni.cz. Věnujte prosím pozornost následujícím informacím:

• Z technických důvodů rozvrhy pro studenty přijaté v r. 2017 zatím nezobrazují volitelné předměty doporučené studentům středoevropských studií. Jejich seznam najdete v rozvrhu pro studenty přijaté před r. 2017.
  • Předmět Historický vývoj střední Evropy 19. století – který figuruje pouze ve studijním plánu bc. studentů přijatých v r. 2016 a dříve – je vypisován naposledy a jeho výuka je reálně zajišťována dvěma jinými předměty: Dějiny Polska 19. stoletíDějiny Uher 19. století.
  • Předmět Vývoj států střední Evropy po roce 1989 do současnosti – který figuruje pouze ve studijním plánu nmgr. studentů přijatých v r. 2016 a dříve – je vypisován naposledy.
Úvod > Aktuality > #rozvrh > Rovrh na LS 2017/18 a s ním související upozornění