Grant START: Fakultní uzávěrka 18. 10. 2020

Rádi bychom připomenuli, že se blíží datum interní uzávěrky studentské grantové soutěže v rámci programu START. Uzávěrka pro podávání projektových žádostí v rámci aplikace IS Věda je 30.10.2020. Projektové žádosti musí zájemci připravit ke kontrole GO FF UK do 18.10.2020.

Zároveň bychom Vás chtěli informovat, že od hlavních řešitelů projektů bude vyžadován souhlas vedoucího ZS, na které bude projekt primárně řešen. Formuláře, se kterým můžete oslovit vedoucího ZS: zde. Podepsaný formulář je potřeba do 30.10.2020 odevzdat na GO buď v originále, nebo může vedoucí ZS zaslat scan na adresu kornelia.smieskova@ff.cuni.cz a monika.sechovcova@ff.cuni.cz. V případě, že bude projekt řešen na dvou ZS zároveň, budeme vyžadovat schválení obou ZS.

Úvod > Aktuality > Grant START: Fakultní uzávěrka 18. 10. 2020