Vzhledem k tomu, že v rámci programu Erasmus+ nebyla dosud vyčerpána všechna volná místa na partnerských zahraničních univerzitách, bylo na září vypsáno dodatečné výběrové řízení na dosud volná místa (pro letní semestr ak. roku 2019/2020). Studenti KSES se mohou přihlašovat do pátku 27. září, výběrové řízení pak proběhne 30. září. Veškeré informace potřebné k přihlášení najdete na stránkách KSES v sekci Studium v zahraničí. Případné dotazy směřujte na katederní koordinátorku programu Erasmus+ dr. Michalu Benešovou: michala.benesova@ff.cuni.cz.

Úvod > Aktuality > Vyhlášení výběrových řízení programu Erasmus+ pro letní semestr 2019/2020 – přihlášky do 27. září